KONST / Litografier / Färglitografi 14677409
nr 1467 7409
Färglitografi
Efter Fernand Legér. Numrerad 67/180, tryckt signatur. Färglitografi, bildmått: 43x59 cm, yttermått inklusive ram: 55x71 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:07:26
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr